(1. kolo FC VSS Košice - FK Železiarne Podbrezová B Sobota 29.7.2017 17:00)

1. kolo sez. 2017/18

Sobota v 19:26 |  ZAPASY
Piatok, 28.7.2017
17:00 FC Lokomotíva Košice - MFK Lokomotíva Zvolen
Sobota, 29.7.2017
17:00 (Hrá sa v Žiline) FC VSS Košice - FK Železiarne Podbrezová B
17:00 MFK Skalica - KFC Komárno
17:00 MFK Tatran L. Mikuláš - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
17:00 Partizán Bardejov - FK NOVES Spišská Nová Ves
Nedeľa, 30.7.2017
17:00 FC ŠTK 1914 Šamorín - Slavoj Trebišov
17:00 MŠK Žilina B - FK Inter Bratislava
17:00 ŠKF Sereď - FK Poprad
 

2. LIGA - Tímy

1. července 2017 v 15:09 |  INFO
Prehľad tímov 2. LIGY pre sezónu 2017/2018:
1. MŠK Žilina B
2. MFK Lokomotíva Zvolen
3. MFK Tatran L. Mikuláš
4. MFK Skalica
5. Partizán Bardejov
6. FK Inter Bratislava
7. FK Poprad
8. FC ŠTK 1914 Šamorín
9. Slavoj Trebišov
10. KFC Komárno
11. FC Lokomotíva Košice
12. ŠKF Sereď
13. FK NOVES Spišská Nová Ves
14. FC VSS Košice
15. FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
16. FK Železiarne Podbrezová B

Štatistiky VSS - Po sezóne 2016/17

2. června 2017 v 18:53 |  INFO
30z. 19-4-7 40:27 61 bodov.
Góly: (40)
Trebuňák - 4
Dordevič - 3
Kolbas - 3
Bilič - 3
Jonec - 3
Ivanov - 3
Kubík - 2
Grega - 2
Morgan - 2
Vancák - 2
Andreev - 2
Čikič - 2
Ngoula - 2
Bavoľár - 1
Takáč - 1
Tóth - 1
Tóth - 1
Drame - 1
Šosták (Bardejov) - vlastný
G. Matič (L. Mikuláš) - vlastný
---
Žlté karty: (44)
Morgan - 8
Vancák - 6
Šinglár - 3
Čikič - 3
Grega - 3
Trebuňák - 2
Hirjak - 2
Takáč - 2
Jonec - 2
Ngoula - 2
Bilič - 2
Drame - 2
Kubík - 2
Tóth - 1
Grega - 1
Ivanov - 1
Žebík - 1
Kolbas - 1
---
Červené Karty: (4)
Bilič - 1
Trebuňák - 1
Morgan - 1
Kotěra - 1
 


Konečná tabuľka sk. o postup

1. června 2017 v 8:47 |  INFO
Po 12. kole: (18 kôl základná časť + 12 kôl o postup)
1. VSS Košice 30z. 19-4-7 40:27 61b.
2. Nitra 30z. 18-5-7 57:32 59b.
3. Skalica 30z. 17-7-6 45:19 58b.
4. Šamorín 30z. 16-7-7 45:28 55b.
5. Žilina B 30z. 15-6-9 70:44 51b.
6. Sereď 30z. 13-9-8 56:33 48b.
7. Lok. Košice 30z. 13-8-9 56:42 47b.
8. Bardejov 30z. 14-4-12 48:39 46b.
9. Pohronie 30z. 14-4-12 42:44 46b.
10. L. Mikuláš 30z. 13-6-11 43:36 45b.
11. Zvolen 30z. 9-8-13 38:45 35b.
12. Sp. N. Ves 30z. 9-1-20 36:67 28b.

12. kolo o postup

30. května 2017 v 8:20 |  ZAPASY
Streda, 31.5.2017 (Posledné kolo)
17:00 MFK Tatran L. Mikuláš - MŠK Žilina B 2:0 (0:0)
Góly: 68. Papaj, 84. G. Matič
17:00 FC Lokomotíva Košice - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 3:2 (2:1)
Góly: 8. Jano, 15. Zajac, 78. Gáll - 5. Frimmel, 79. Sojka
17:00 ŠKF Sereď - MFK Lokomotíva Zvolen 1:1 (1:0)
Góly: 22. Morong - 82. Slovák
17:00 Partizán Bardejov - FC Nitra 0:1 (0:0)
Góly: 63. Fábry
17:00 FC ŠTK 1914 Šamorín - FK Spišská Nová Ves 1:0 (1:0)
Góly: 17. Lucas Henrique Dos Santos
17:00 MFK Skalica - FC VSS Košice 1:0 (1:0)
Góly: 8. Šebesta
FC VSS Košice: Kello - Jonec (82. Tkáč), Vancák, Begala (60. Chebotarenko), Kubík, Ristovski (74. Ontko), Bavoľár, Žebík (C), Tóth, Ivanov, Bugrie
Žlté karty: 49. Kubík

11. kolo o postup

25. května 2017 v 17:13 |  ZAPASY
Nedeľa, 28.5.2017
17:00 FK Spišská Nová Ves - MŠK Žilina B 0:3 (0:2)
Góly: 36. Michlík (pen.), 45. Moško, 59. Hrnčár
17:00 FC Nitra - MFK Tatran L. Mikuláš 2:1 (0:1)
Góly: 61. Abrahám, 71. Balaj - 17. Staš
17:00 MFK Lokomotíva Zvolen - FC ŠTK 1914 Šamorín 0:1 (0:1)
Góly: 31. Cruz
17:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - Partizán Bardejov 5:3 (1:1)
Góly: 43. Blahút, 49. Blahút, 57. Blahút, 60. Frimmel (pen.), 69. Frimmel - 31. Macej, 52. Hamuľak, 82. Hamuľak
17:00 MFK Skalica - FC Lokomotíva Košice 2:0 (2:0)
Góly: 9. Šebesta, 24. Hlavatovič
17:00 FC VSS Košice - ŠKF Sereď 2:1 (1:0)
Góly: 45+2. Kolbas, 81. Bilič - 59. Mikinič
FC VSS Košice: Kotěra - Jonec, Vancák (C), Dramé, Morgan, Kubík (90. Čikič), Kolbas, Tóth, Ivanov (88. Žebík), Bilič, Enoga (61. Bavoľár)
Žlté karty: 84. Kolbas

10. kolo o postup

21. května 2017 v 22:08 |  ZAPASY
Streda, 24.5.2017
17:00 FK Spišská Nová Ves - FC Nitra 0:3 (0:1)
Góly: 26. Zekucia (vla.), 52. Balaj, 54. Valenta
17:00 Partizán Bardejov - MFK Skalica 1:2 (0:0)
Góly: 78. Romulo Silva Santos - 66. Šebesta, 68. Ulrich
17:00 MŠK Žilina B - MFK Lokomotíva Zvolen 7:2 (4:1)
Góly: 8. Gerebenits, 9. Jankauskas, 29. Hancko, 35. Klec, 53. Gerebenits, 63. Jánošík, 90+1. Letič (pen.) - 43. Popovič, 61. Staško
17:00 ŠKF Sereď - FC Lokomotíva Košice 2:2 (0:1)
Góly: 66. Jankto, 73. Paukner - 3. Karaš, 82. Karaš
17:00 MFK Tatran L. Mikuláš - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 3:2 (2:1)
Góly: 31. Jasenovský, 39. Laco, 59. Staš - 38. Sojka, 47. Blahút
17:00 FC ŠTK 1914 Šamorín - FC VSS Košice 0:1 (0:0)
Góly: 89. Bilič
FC VSS Košice: Kotěra - Jonec, Vancák, Drame, Morgan, Kubík, Kolbas, Ngoula, Tóth, Ivanov (90. Ristovski), Bilič, Enoga (69. Kubík)
Žlté karty:

9. kolo o postup

14. května 2017 v 20:07 |  ZAPASY
Piatok, 19.5.2017
17:00 FC Lokomotíva Košice - FC ŠTK 1914 Šamorín 2:3 (2:2)
Góly: 44. Cicman, 45. Zajac - 21. Marlon Rodrigues Freitas, 30, Da Cruz, 88. Auban
Sobota, 20.5.2017
17:00 MFK Skalica - MFK Tatran L. Mikuláš 2:1 (1:0)
Góly: 8. Očenáš (vla.), 86. Šebesta (pen.) - 72. G. Matič
17:00 MFK Lokomotíva Zvolen - FC Nitra 0:1 (0:1)
Góly: 39. Fábry
17:00 FC VSS Košice - MŠK Žilina B 2:3 (0:0)
Góly: 61. Drame, 90. Ngoula - 48. Eligijus Jankauskas, 86. Hrnčár, 90+4. Mráz
* V 30. minúte nepremenil Jonec (VSS) penaltu.
FC VSS Košice: Kotěra - Jonec, Vancák (C), Drame (81. Ristovski), Morgan, Kubík (74. Enoga), Kolbas, Ngoula, Tóth, Ivanov, Andreev (74. Čikič)
Žlté karty: ---
Nedeľa, 21.5.2017
17:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - FK Spišská Nová Ves 4:0 (1:0)
Góly: 4. Gregáň, 51. Frimmel, 61. Blahút, 81. Sekereš
17:00 ŠKF Sereď - Partizán Bardejov 3:3 (2:1)
Góly: 4. Morong, 18. Mikinič (pen.), 55. Paukner - 25. Jacko, 49. Mečiar (vla.), 64. Hamuľak

8. kolo o postup

11. května 2017 v 17:13 |  ZAPASY
Sobota, 13.5.2017
17:00 MFK Tatran L. Mikuláš - ŠKF Sereď 1:3 (1:0) 305 divákov
Góly: 35. Staš - 79. Paukner, 83. Morong, 89. Paukner
17:00 FK Spišská Nová Ves - MFK Skalica 0:4 (0:0) 218 divákov
Góly: 46. Šebesta, 62. Ulrich, 75. Hlavatovič, 86. Hlavatovič
17:00 MFK Lokomotíva Zvolen - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 2:1 (0:0) 284 divákov
Góly: 57. Sombat, 88. Sombat (pen.) - 80. Frimmel
17:00 FC Nitra - FC VSS Košice 3:0 (1:0) 655 divákov
Góly: 29. Fábry, 68. Šimončič (pen.), 76. Križan
FC VSS Košice: Kotěra - Jonec, Vancák, Drame (71. Bilič), Morgan, Kubík, Kolbas, Ngoula, Ivanov (80. Čikič), Andreev, Grega (6. Dordevič)
Žlté karty: 27. Drame
Nedeľa, 14.5.2017
10:30 MŠK Žilina B - FC Lokomotíva Košice 3:1 (1:0) 129 divákov
Góly: 17. Klec, 67. Letič, 73. Michlík - 50. Horváth
17:00 FC ŠTK 1914 Šamorín - Partizán Bardejov 3:1 (2:0) 314 divákov
Góly: 9. Cruz (pen.), 38. Mezovský, 90+2. Mezovský - 49. Hamuľák

7. kolo o postup

8. května 2017 v 16:17 |  ZAPASY
Streda, 10.5.2017
17:00 ŠKF Sereď - FK Spišská Nová Ves 3:0 (1:0) 312 divákov
Góly: 16. Morong, 52. Mečiar, 58. Paukner
17:00 FC Lokomotíva Košice - FC Nitra 1:1 (1:0) 200 divákov
Góly: 16. Jano - 68. Fábry
17:00 MFK Skalica - MFK Lokomotíva Zvolen 2:0 (2:0) 223 divákov
Góly: 8. Ulrich (pen.), 35. Šebesta
17:00 FC ŠTK 1914 Šamorín - MFK Tatran L. Mikuláš 2:1 (1:1) 280 divákov
Góly: 34. Silvino Da Cruz, 64. Silvino Da Cruz (pen.) - 28. Staš
17:00 Partizán Bardejov - MŠK Žilina B 2:0 (2:0) 353 divákov
Góly: 7. Jacko, 29. Hamuľak
17:00 FC VSS Košice - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:0 (1:0) 267 divákov
Góly: 6. Kolbas
FC VSS Košice: Kotěra - Jonec, Vancák (C), Morgan, Kubík (87. Dordevič), Ristovski (71. Grega), Kolbas, Čikič (59. Andreev), Tóth, Ivanov, Bilič
Žlté karty: 47. Morgan