O postup (5. kolo) ŠFK Sereď - FC VSS Košice Nedeľa 30.4.2017 16:30

program MS 2010 v JAR

18. května 2010 v 9:45 |  INFO
Kompletný program 64 stretnutí.

Piatok 11. júna:
A-skupina: JAR - Mexiko (Johannesburg, 16.00 h)
A-skupina: Uruguaj - Francúzsko (Kapské Mesto, 20.30 h)

Sobota 12. júna:
B-skupina: Argentína - Nigéria (Johannesburg, 13.30 h)
B-skupina: Kórejská republika - Grécko (Port Elizabeth, 16.00 h)
C-skupina: Anglicko - USA (Rustenburg, 20.30 h)

Nedeľa 13. júna:
C-skupina: Alžírsko - Slovinsko (Polokwane, 13.30 h)
D-skupina: Nemecko - Austrália (Durban, 16.00 h)
D-skupina: Srbsko - Ghana (Pretória, 20.30 h)

Pondelok 14. júna:
E-skupina: Holandsko - Dánsko (Johannesburg, 13.30 h)
E-skupina: Japonsko - Kamerun (Bloemfontein, 16.00 h)
F-skupina: Taliansko - Paraguaj (Kapské Mesto, 20.30 h)

Utorok 15. júna:
F-skupina: Nový Zéland - Slovensko (Rustenburg, 13.30 h)
G-skupina: Pobrežie Slonoviny - Portugalsko (Port Elizabeth, 16.00 h)
G-skupina: Brazília - KĽDR (Johannesburg, 20.30 h)

Streda 16. júna:
H-skupina: Honduras - Čile (Nelspruit, 13.30 h)
H-skupina: Španielsko - Švajčiarsko (Durban, 16.00 h)
A-skupina: JAR - Uruguaj (Pretória, 20.30 h)

Štvrtok 17. júna:
A-skupina: Francúzsko - Mexiko (Polokwane, 13.30 h)
B-skupina: Grécko - Nigéria (Bloemfontein, 16.00 h)
B-skupina: Argentína - Kórejská republika (Johannesburg, 20.30 h)

Piatok 18. júna:
C-skupina: Slovinsko - USA (Johannesburg, 16.00 h)
C-skupina: Anglicko - Alžírsko (Kapské Mesto, 20.30 h)
D-skupina: Nemecko - Srbsko (Port Elizabeth, 13.30 h)

Sobota 19. júna:
D-skupina: Ghana - Austrália (Rustenburg, 13.30 h)
E-skupina: Holandsko - Japonsko (Durban, 16.00 h)
E-skupina: Kamerun - Dánsko (Pretória, 20.30 h)

Nedeľa 20. júna:
F-skupina: Slovensko - Paraguaj (Bloemfontein, 13.30 h)
F-skupina: Taliansko - Nový Zéland (Nelspruit, 16.00 h)
G-skupina: Brazília - Pobrežie Slonoviny (Johannesburg, 20.30 h)

Pondelok 21. júna:
G-skupina: Portugalsko - KĽDR (Kapské Mesto, 13.30 h)
H-skupina: Čile - Švajčiarsko (Port Elizabeth, 16.00 h)
H-skupina: Španielsko - Honduras (Johannesburg, 20.30 h)

Utorok 22. júna:
A-skupina: Mexiko - Uruguaj ( Rustenburg, 16.00 h)
A-skupina: Francúzsko - JAR (Bloemfontein, 16.00 h)
B-skupina: Nigéria - Kórejská republika (Durban, 20.30 h)
B-skupina: Grécko - Argentína (Polokwane, 20.30 h)

Streda 23. júna:
C-skupina: Slovinsko - Anglicko (Port Elizabeth, 16.00 h)
C-skupina: USA - Alžírsko (Pretória, 16.00 h)
D-skupina: Ghana - Nemecko (Johannesburg, 20.30 h)
D-skupina: Austrália - Srbsko (Nelspruit, 20.30 h)

Štvrtok 24. júna:
E-skupina: Dánsko - Japonsko (Rustenburg, 20.30 h)
E-skupina: Kamerun - Holandsko (Kapské Mesto, 20.30 h)
F-skupina: Slovensko - Taliansko (Johannesburg, 16.00 h)
F-skupina: Paraguaj - Nový Zéland (Polokwane, 16.00 h)

Piatok 25. júna:
G-skupina: Portugalsko - Brazília (Durban, 16.00 h)
G-skupina: KĽDR - Pobrežie Slonoviny (Nelspruit, 16.00 h)
H-skupina: Čile - Španielsko (Pretória, 20.30 h)
H-skupina: Švajčiarsko - Honduras (Bloemfontein, 20.30 h)

Vyraďovacia fáza /16 zápasov - začiatky stretnutí sú uvedené v SELČ/:

OSEMFINÁLE

Sobota 26. júna:
1A - 2B (Port Elizabeth,16.00 h)
1C - 2D (Rustenburg, 20.30 h)

Nedeľa 27. júna:
1D - 2C (Bloemfontein, 16.00 h)
1B - 2A (Johannesburg, 20.30 h)

Pondelok 28. júna:
1E - 2F (Durban,16.00 h)
1G - 2H (Johannesburg, 20.30 h)

Utorok 29. júna:
1F - 2E (Pretória, 16.30 h)
1H - 2G (Kapské Mesto, 20.30 h)

ŠTVRŤFINÁLE

Piatok 2. júla:
1E/2F - 1G/2H (Port Elizabeth, 16.00 h)
1A/2B - 1C/2D (Johannesburg, 20.30 h)

Sobota 3. júla:
1B/2A - 1D/2C (Kapské Mesto, 16.00 h)
1F/2E - 1H/2G (Johannesburg, 20.30 h)

SEMIFINÁLE

Utorok 6. júla:
(1E/2F - 1G/2H) - (1A/2B - 1C/2D), Kapské Mesto, 20.30

Streda 7. júla:
(1B/2A - 1D/2C) - (1F/2E - 1H/2G), Durban, 20.30

ZÁPAS O 3. MIESTO

Sobota 10. júla: zdolané tímy zo semifinále (Port Elizabeth, 20.30 h)

FINÁLE

Nedeľa 11. júla: víťazné tímy zo semifinále (Johannesburg, 20.30 h).




 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama