Strecli gólov MFK Košice v sezóne 2013/2014 - 41 Gólov:
Boris Sekulič - 3
Martin Bukata - 1
Peter Kavka - 1
Jozef Skvašík - 1

Z 33 zápasov MFK Košice až v 12-tich z nich nedali gól, naopak čisté konto si Košický brankári udržali 9 krát
Séria bez výhry - 5 až 9 kolo, 5 zápasy po sebe bez výhry aj bez streleného gólu.
Trnava - Košice 0:0
Košice - Slovan 0:1
Senica - Košice 1:0
Košice - Trenčín 0:1
Myjava - Košice 1:0

Séria bez prehry - 19. až 25. kolo, 7 zápasy po sebe bez prehry.
Košice - Nitra 1:0
V tomto období dosiahol brankár Darko Tofiloski sériu 624 minút bez inkasovaného gólu, ktorá skončila v 26. kole v domácom zápase zo Slovanom pri prehre 0:2, ukončil ju v 63. minúte Halenár z pokutového kopu.

Priemerná návštevnosť:
Trnava - 2.788 divákov na zápas (16 domácich zápasov, 1 krát však bez divákov, celkovo 44.612)
* Trnava mala kvôli rekonštrukcii štadióna obmedzenú kapacitu, aj preto bolo maximum 3.350 hneď v prvom zápase proti Trenčínu navyše jeden zápas proti Nitre hrali bez divákov.

DAC - 2.957 divákov na zápas (16 domácich zápasov, celkovo 47.323)
* DAC vytiahol návštevnosť hlavne kvôli posledným dvom domácim zápasom s Nitrou a Trnavou kde prišlo dokopy 13.927 divákov, bez tých dvoch by to bolo 2.385 na zápas. Počas sezóny mal DAC aj tri zápasy pod 1.000 divákov, najmenej na Trenčín iba 650, Senicu 700 a Myjavu 780

Trenčín - 2.893 divákov na zápas (17 domácich zápasov, celkovo 49.194)
* Minimum - 1.115 na Zlaté Moravce, Maximum - 4.467 na Slovan

Košice - 2.480 divákov na zápas (17 domácich zápasov, celkovo 42.159)
* Minimum - Košice - Ružomberok (1.220 divákov), Maximum - Košice - Slovan (6.852 divákov)

Slovan - 1.970 divákov na zápas (17 domácich zápasov, 2 krát však bez divákov, celkovo 33.489)
* Slovan hral dvakrát bez divákov proti Senici a Zlatým Moravciam, Maximum na Slovan bol zápas s Trnavou 5.321 divákov, Minimum na Nitru 855 divákov, posledných 5 zápasov mal Slovan menej ako 2.000 na zápas, na posledný domáci zápas s Nitrou prišla druhá najnižšia návšteva v sezóne pre Slovan a znova proti Nitre iba 936 divákov.