O postup (5. kolo) ŠFK Sereď - FC VSS Košice Nedeľa 30.4.2017 16:30

Duben 2017

Program 5. kola o postup

Úterý v 8:21 INFO
Štvrtok, 27.4.2017
16:30 FC Lokomotíva Košice - MFK Skalica
Sobota, 29.4.2017
16:30 FC ŠTK 1914 Šamorín - MFK Lokomotíva Zvolen
16:30 Partizán Bardejov - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
16:30 MFK Tatran L. Mikuláš - FC Nitra
Nedeľa, 30.4.2017
10:30 MŠK Žilina B - FK Spišská Nová Ves
16:30 ŠKF Sereď - FC VSS Košice

4. kolo o postup

18. dubna 2017 v 16:50 ZAPASY
Piatok, 21.4.2017
16:30 FC Lokomotíva Košice - ŠKF Sereď 2:1 (0:0)
Góly: 48. Karaš, 90+1. Dický - 82. Djiby Ba
16:30 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - MFK Tatran L. Mikuláš 2:0 (1:0)
Góly: 45. Frimmel, 55. Frimmel (pen.)
Sobota, 22.4.2017
16:30 MFK Skalica - Partizán Bardejov 1:2 (1:0)
Góly: 34. Szöcs - 65. Silva Santos, 86. Silva Santos
16:30 MFK Lokomotíva Zvolen - MŠK Žilina B 4:1 (0:1)
Góly: 47. Kotora, 50. Sombat, 73. Staško, 80. Staško (pen.) - 7. Gerebenits
19:00 FC Nitra - FK Spišská Nová ves 2:0 (0:0)
Góly: 63. Balaj, 69. Balaj
Nedeľa, 23.4.2017
16:30 FC VSS Košice - FC ŠTK 1914 Šamorín 0:0 362 divákov
Góly: ---
FC VSS Košice: Kotěra - Vancák (C), Morgan, Kolbas, Šinglár (66. Drame), Ngoula, Ivanov (89. Ristanov), Želinský, Bilič (58. Kubík), Andreev, Grega
Žlté karty: 90. Morgan

Tabuľka skupiny o postup

16. dubna 2017 v 9:26 INFO
Po 4. kole: (18 kôl základná časť + 4 kolá o postup)
1. VSS Košice 22z. 15-4-3 31:16 49b.
2. Lok. Košice 22z. 12-4-6 45:27 40b.
3. Skalica 22z. 11-6-5 30:14 39b.
4. Nitra 22z. 12-3-7 43:29 39b.
5. Bardejov 22z. 12-3-7 34:23 39b.
6. Pohronie 22z. 12-3-7 28:28 39b.
7. L. Mikuláš 22z. 11-5-6 31:20 38b.
8. Sereď 22z. 10-5-7 40:22 35b.
9. Šamorín 22z. 9-7-6 29:20 34b.
10. Žilina B 22z. 9-6-7 43:32 33b.
11. Zvolen 22z. 8-6-8 31:29 30b.
12. Sp. N. Ves 22z. 9-1-12 34:39 28b.


3. kolo o postup

11. dubna 2017 v 9:14 ZAPASY
Piatok, 14.4.2017
16:00 FC ŠTK 1914 Šamorín - FC Lokomotíva Košice 0:0
Góly: ---
Sobota, 15.4.2017
13:00 FK Spišská Nová Ves - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 0:2 (0:0)
Góly: 69. Frimmel, 87. Ďungel
16:00 Partízán Bardejov - ŠKF Sereď 2:1 (1:0)
Góly: 32. Hamuľak, 60. Hamuľak - 68. Kmeť
16:00 FC Nitra - MFK Lokomotíva Zvolen 3:1 (2:1)
Góly: 9. Charizopulos, 37. Šimončič (pen.), 86. Balaj - 11. Dikobo
16:00 MFK Tatran L. Mikuláš - MFK Skalica 2:1 (1:0)
Góly: 11. Šimún, 49. Svrček (vla.) - 85. Jakubek
10:30 MŠK Žilina B - FC VSS Košice 5:1 (3:1)
Góly: 5. Hancko, 20. Sheidaev, 29. Klec, 46. Klec, 67. Klec - 32. Andreev
* V 39. minúte nepremenil Sheidaev (ZI) penaltu.
FC VSS Košice: Kotěra - Vancák, Morgan, Ristovski (64. Bavoľár), Ngoula, Čikič (56. Kolbas), Ivanov, Želinský (78. Kubík), Bilič, Andreev, Grega
Žlté karty: Ngoula

2. kolo o postup

4. dubna 2017 v 17:12 ZAPASY
Piatok, 7.4.2017
16:00 FC Lokomotíva Košice - MŠK Žilina B 2:1 (1:0)
Góly: 22. Chmelo, 55. Jano - 64. Letič
Sobota, 8.4.2017
16:00 Partizán Bardejov - FC ŠTK 1914 Šamorín 1:1 (0:1)
Góly: 90+2. Hamuľak - 16. Freitas
16:00 MFK Skalica - FK Spišská Nová Ves 2:0 (2:0)
Góly: 44. Šebesta, 45. Hruška
Nedeľa, 9.4.2017
16:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - MFK Lokomotíva Zvolen 2:0 (2:0)
Góly: 17. Nosko, 38. Prikryl
16:00 ŠKF Sereď - MFK Tatran L. Mikuláš 0:0
Góly: ---
16:00 FC VSS Košice - FC Nitra 2:4 (2:1)
Góly: 17. Bilič, 35. Ngoula - 23. Šimončič (pen.), 52. Niba, 68. Lola, 74. Abrahám
FC VSS Košice: Ružinský - Vancák (C), Kolbas, Šinglár (80. Dordevič), Ngoula, Tóth, Ivanov, Želinský (73. Čikič), Bilič, Andreev (77. Bavoľár), Grega
Žlté karty: 22. Ngoula (VSS)