(10. kolo) FC ŠTK 1914 Šamorín - FC VSS Košice Streda 24.5.2017 17:00

Květen 2017

Program 10. kola o postup

Včera v 22:08 INFO
Streda, 24.5.2017
17:00 FK Spišská Nová Ves - FC Nitra
17:00 Partizán Bardejov - MFK Skalica
17:00 MŠK Žilina B - MFK Lokomotíva Zvolen
17:00 ŠKF Sereď - FC Lokomotíva Košice
17:00 MFK Tatran L. Mikuláš - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
17:00 FC ŠTK 1914 Šamorín - FC VSS Košice

9. kolo o postup

14. května 2017 v 20:07 ZAPASY
Piatok, 19.5.2017
17:00 FC Lokomotíva Košice - FC ŠTK 1914 Šamorín 2:3 (2:2)
Góly: 44. Cicman, 45. Zajac - 21. Marlon Rodrigues Freitas, 30, Da Cruz, 88. Auban
Sobota, 20.5.2017
17:00 MFK Skalica - MFK Tatran L. Mikuláš 2:1 (1:0)
Góly: 8. Očenáš (vla.), 86. Šebesta (pen.) - 72. G. Matič
17:00 MFK Lokomotíva Zvolen - FC Nitra 0:1 (0:1)
Góly: 39. Fábry
17:00 FC VSS Košice - MŠK Žilina B 2:3 (0:0)
Góly: 61. Drame, 90. Ngoula - 48. Eligijus Jankauskas, 86. Hrnčár, 90+4. Mráz
* V 30. minúte nepremenil Jonec (VSS) penaltu.
FC VSS Košice: Kotěra - Jonec, Vancák (C), Drame (81. Ristovski), Morgan, Kubík (74. Enoga), Kolbas, Ngoula, Tóth, Ivanov, Andreev (74. Čikič)
Žlté karty: ---
Nedeľa, 21.5.2017
17:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - FK Spišská Nová Ves 4:0 (1:0)
Góly: 4. Gregáň, 51. Frimmel, 61. Blahút, 81. Sekereš
17:00 ŠKF Sereď - Partizán Bardejov 3:3 (2:1)
Góly: 4. Morong, 18. Mikinič (pen.), 55. Paukner - 25. Jacko, 49. Mečiar (vla.), 64. Hamuľak

Tabuľka skupiny o postup

14. května 2017 v 12:35 INFO
Po 9. kole: (18 kôl základná časť + 9 kôl o postup)
1. VSS Košice 27z. 17-4-6 37:25 55b.
2. Nitra 27z. 15-5-7 51:31 50b.
3. Skalica 27z. 14-7-6 40:18 49b.
4. Šamorín 27z. 14-7-6 43:27 49b.
5. Sereď 27z. 13-7-7 52:28 46b.
6. Bardejov 27z. 14-4-9 44:31 46b.
7. Žilina B 27z. 13-6-8 60:40 45b.
8. Lok. Košice 27z. 12-7-8 51:36 43b.
9. Pohronie 27z. 13-4-10 33:35 43b.
10. L. Mikuláš 27z. 11-6-10 37:32 39b.
11. Zvolen 27z. 9-7-11 35:36 34b.
12. Sp. N. Ves 27z. 9-1-17 36:60 28b.

8. kolo o postup

11. května 2017 v 17:13 ZAPASY
Sobota, 13.5.2017
17:00 MFK Tatran L. Mikuláš - ŠKF Sereď 1:3 (1:0) 305 divákov
Góly: 35. Staš - 79. Paukner, 83. Morong, 89. Paukner
17:00 FK Spišská Nová Ves - MFK Skalica 0:4 (0:0) 218 divákov
Góly: 46. Šebesta, 62. Ulrich, 75. Hlavatovič, 86. Hlavatovič
17:00 MFK Lokomotíva Zvolen - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 2:1 (0:0) 284 divákov
Góly: 57. Sombat, 88. Sombat (pen.) - 80. Frimmel
17:00 FC Nitra - FC VSS Košice 3:0 (1:0) 655 divákov
Góly: 29. Fábry, 68. Šimončič (pen.), 76. Križan
FC VSS Košice: Kotěra - Jonec, Vancák, Drame (71. Bilič), Morgan, Kubík, Kolbas, Ngoula, Ivanov (80. Čikič), Andreev, Grega (6. Dordevič)
Žlté karty: 27. Drame
Nedeľa, 14.5.2017
10:30 MŠK Žilina B - FC Lokomotíva Košice 3:1 (1:0) 129 divákov
Góly: 17. Klec, 67. Letič, 73. Michlík - 50. Horváth
17:00 FC ŠTK 1914 Šamorín - Partizán Bardejov 3:1 (2:0) 314 divákov
Góly: 9. Cruz (pen.), 38. Mezovský, 90+2. Mezovský - 49. Hamuľák

7. kolo o postup

8. května 2017 v 16:17 ZAPASY
Streda, 10.5.2017
17:00 ŠKF Sereď - FK Spišská Nová Ves 3:0 (1:0) 312 divákov
Góly: 16. Morong, 52. Mečiar, 58. Paukner
17:00 FC Lokomotíva Košice - FC Nitra 1:1 (1:0) 200 divákov
Góly: 16. Jano - 68. Fábry
17:00 MFK Skalica - MFK Lokomotíva Zvolen 2:0 (2:0) 223 divákov
Góly: 8. Ulrich (pen.), 35. Šebesta
17:00 FC ŠTK 1914 Šamorín - MFK Tatran L. Mikuláš 2:1 (1:1) 280 divákov
Góly: 34. Silvino Da Cruz, 64. Silvino Da Cruz (pen.) - 28. Staš
17:00 Partizán Bardejov - MŠK Žilina B 2:0 (2:0) 353 divákov
Góly: 7. Jacko, 29. Hamuľak
17:00 FC VSS Košice - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:0 (1:0) 267 divákov
Góly: 6. Kolbas
FC VSS Košice: Kotěra - Jonec, Vancák (C), Morgan, Kubík (87. Dordevič), Ristovski (71. Grega), Kolbas, Čikič (59. Andreev), Tóth, Ivanov, Bilič
Žlté karty: 47. Morgan

6. kolo o postup

1. května 2017 v 12:50 ZAPASY
Sobota, 6.5.2017
14:00 FK Spišská Nová Ves - FC ŠTK 1914 Šamorín 1:3 (1:0)
Góly: 45+1. Kavulič - 60. Silvino Da Cruz (pen.), 64. Rodrigues Freitas, 83. Horváth
17:00 FC VSS Košice - MFK Skalica 1:0 (0:0)
Góly: 89. Čikič
FC VSS Košice: Kotěra - Vancák (C), Drame, Morgan, Kolbas, Ngoula, Tóth, Ivanov (74. Kubík), Bilič (81. Čikič), Andreev, Grega (63. Ristovski)
Žlté karty: 44. Grega, 85. Žebík
17:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - FC Lokomotíva Košice 0:0
Góly: ---
17:00 FC Nitra - Partizán Bardejov 2:0 (2:0)
Góly: 9. Šimončič (pen.), 44. Balaj
17:00 MFK Lokomotíva Zvolen - ŠKF Sereď 0:0
Góly: ---
Nedeľa, 7.5.2017
10:30 MŠK Žilina B - MFK Tatran L. Mikuláš 4:2 (2:0)
Góly: 9. Hancko, 40. Hancko, 47. Sheidaev, 85. Michlík - 64. Poremba, 88. Kucharčík (pen.)